w

Alfa Romeo Giulia – nowe zdjęcia wnętrza

Giulia to najciekawszy debiut w segmencie D tego roku. W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia wnętrza pięknej Włoszki.

alfa_romeo_giulia_interior_2015_2

Nie są one najwyższej jakości, ale doskonale widać, że styliści popracowali nad designem kokpitu. Trudno się jednak oprzeć wrażeniu, że kilka „ołówków” pożyczono od Mazdy… Tak czy inaczej, wszystko wygląda naprawdę dobrze. Szeroki tunel środkowy posiada wbudowaną konsolę z okrągłym pokrętłem do obsługi multimediów. Panel klimatyzacji pozostał klasyczny, podobnie jak piękne zegary startujące z pozycji pionowej. W oczy rzuca się także kierownica, która zasługuje na miano sportowej. O fotelach i kanapie jeszcze nic napisać nie możemy, bo na zdjęciach widnieje topowa odmiana QV, która pod tym względem z pewnością będzie się różnić od normalnych wersji. Zapowiada się jednak świetnie!

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Nie wiem jak na podstawie 4 zdjęć można określić jakość materiałów. Zapewne jakby był jakiś gulf, to już byłoby pianie zachwytów., gdzie materiały są na prawdę g… jakości, tylko dobrze coś imitują. Ale jak Alfa to od razu coś jest nie tak, choć nawet nie widzieli i nie dotykali, nie jeździli. Żałosne wypociny.

    • Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem, doszedłbyś do wniosku, że słowa „nie są one najwyższej jakości” dotyczą wykonanych zdjęć, a nie materiałów, z których zmontowano kokpit Alfy. Po drugie Golf jest bardzo dobrze wykończonym samochodem, ale pod tym względem na jego poziomie są też inne modele (np. 308, Octavia). Żałosne wypociny to raczej Twój komentarz. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znany raper jeździ… wypożyczonym Smartem!

BMW M4 DTM Champion Edition TVW