w

Agresor w Tesli złapany przez policję. „Może irytował go diesel” (wideo)

Agresywny kierowca w Tesli
Agresor z Tesli złapany przez policję. "Może irytował go diesel" (wideo)

Mężczyzna uzbrojony w metalową pałkę siał zagrożenie na amerykańskich drogach. Na szczęście został już złapany przez policję i czeka w areszcie na sprawę w sądzie.

Od kilku miesięcy pojawiały się doniesienia na temat niebezpiecznego człowieka jeżdżącego Teslą Model X. Mężczyzna miał podchodzić do innych pojazdów i je dewastować na różne sposoby. W sieci pojawiało się coraz więcej nagrań z tym związanych.

Wszystkie materiały pokazują podobnie wyglądającego mężczyznę. To dobrze zbudowany, ciemnowłosy człowiek w średnim wieku, który zachowuje się nieprzewidywalnie i bardzo agresywnie. Stanowi więc zagrożenie dla innych.

Jeden z TikTokerów rozpoznał mężczyznę i postanowił zawiadomić policję. Ta zdołała zatrzymać podejrzanego podczas mycia samochodu w Torrance (Kalifornia). Agresor spędzał w ten sposób niedzielne popołudnie.

Szybo okazało się, że to 36-latek, który może mieć na koncie liczne działania związane z niszczeniem czyjegoś mienia – a zwłaszcza samochodów. Aktualne śledztwo sięga zdarzeń z marca 2022 roku ii dotyczy kilkunastu zdarzeń.

Funkcjonariusze nie wykluczają większej liczby przestępstw – zarówno w takim samym, jak i innym zakresie. Znakiem rozpoznawczym mężczyzny jest oczywiście Tesla, która na dołączonym nagraniu nie posiada zamontowanej tablicy rejestracyjnej.

Dochodzenie może potrwać jeszcze kilka miesięcy, ale podejrzany raczej nie wyjdzie z aresztu, bo kaucja wynosi ponad 5 milionów dolarów. Pozostaje mieć nadzieję, że odpowie za swoje przewinienia, usłyszy surowy wyrok i będzie musiał za wszystko zapłacić.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serwis i przegląd hulajnogi

Szybki przegląd hulajnogi. Jeśli uznasz, że już czas, to skorzystaj z okazji i wymień ją na nową

O krok od potrącenia w Inowrocławiu

Karkołomne omijanie na przejściu. Pieszy był już na pasach (wideo)