w

Agresor sam sobie wymierzył karę. Następnym razem pomyśli (wideo)

Agresja drogowa
Agresor sam sobie wymierzył karę. Następnym razem pomyśli (wideo)

Niektórzy kierowcy nie panują nad swoimi emocjami, czego efektami są niebezpieczne sytuacje drogowe.

Zszargane nerwy to najgorszy doradca. Za kierownicą zawsze trzeba utrzymywać spokój, nawet jeśli wydarzy się coś skrajnie bulwersującego. Ten agresor sam sobie wymierzył karę za nieodpowiedzialne zachowanie.

Nie wiemy, co było przyczyną jego nierozsądnych manewrów. Być może kierowca pojazdu ciężarowego zajechał mu drogę lub poruszał się po prostu za wolno. Z pewnością czymś „zawinił”. Zdenerwowany kierowca postanowił się zrewanżować.

Szybka kara za głupotę

Użytkownik auta osobowego wjechał przed maskę większego pojazdu i zaczął wyraźnie wytracać prędkość. W końcu zatrzymał się jezdni mając za sobą ciężarówkę. Następnie próbował wysiąść z auta. Otworzył drzwi i pojawiły się problemy.

Urwane drzwi w aucie agresora
Przed otwarciem drzwi nie zwrócił uwagi, czy nic nie nadjeżdża

Skrzydło znalazło się częściowo na sąsiednim pasie i zostało wyrwane przez pędzący pojazd. Drzwi zostały powyginane i już nie zajmowały prawidłowego miejsca w zawiasach. Nie nadawały się absolutnie do niczego. Nie było możliwości ich zamknięcia. Ponadto, mogły uszkodzić inne elementy karoserii.

Sprawca chciał podejść do nagrywającego, ale dopadła go konsternacja – nie miał pojęcia co zrobić. Sam sobie wymierzył karę, choć zrobił to nie tylko z pokorą, co przez zupełny przypadek. Teraz musi odwiedzić blacharza i lakiernika, a przy tym wydać sporą sumę na naprawę. I tak miał jednak sporo szczęścia, że nie został potrącony…

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMOrZngswgeS2Aw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Łomża, jazda pod prąd

Kierowca Toyoty nawet nie wiedział, ze jedzie pod prąd. Zorientował się dopiero na rondzie (wideo)

Pijany mężczyzna wpadł pod auto

Chciał kopnąć w pojazd dostawczy, wpadł pod inny samochód. Trafił do szpitala (wideo)